33 445 42 35

​​  ul. Stolarska 2, 34-300 Żywiec
 


Twój koszyk jest pusty

  Logowanie/rejestracja

e-NET24 PROMOCJE


 

Sumator 2
2011-01-01

W związku z dużym zainteresowaniem zakończoną już promocją „Sumator”, zdecydowaliśmy na jej kontynuację pod nazwą „Sumator 2″. Umożliwi to naszym klientom przejście na nowy cennik, obowiązujący od dnia 1 stycznia 2011 r.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

 

  • Do wszystkich naszych klientów, którzy decydują się przedłużyć z nami Umowę i tym samym przejść na nowy cennik usług.
  • Dla klientów, którzy noszą się z zamiarem zwiększenia prędkości przesyłu.

Na czym polega promocja „Sumator 2″ ?

Promocja umożliwia przedłużenie Umowy na nowych warunkach w przypadku gdy do końca obecnej Umowy pozostało jeszcze trochę czasu. Skorzystanie z promocji polega na podpisaniu przedłużenia Umowy według nowego cennika (niższe ceny) i zsumowaniu ilości miesięcy pozostałych ze starej Umowy.

Przykładowo, do końca obecnej Umowy pozostało państwu 4 miesiące, decydują się Państwo na przedłużenie Umowy na 12 miesięcy czyli nowa Umowa będzie podpisana na 16 miesięcy lecz według nowego cennika. Dzięki temu zyskują Państwo niższe ceny lub wyższą prędkość w tej samej cenie.

Uwaga! Z promocji „Sumator 2″ mogą skorzystać tylko ci klienci, którzy aktualnie nie korzystają z poprzedniej promocji „Sumator” i do końca umowy pozostało im maksimum 6 miesięcy, natomiast maksymalna długość Umowy po zsumowaniu to 48 miesięcy